FC - Soběšice

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
FC - Soběšice

Aktuality

 

Rozpis zápasů - podzim 2016.

 

MUŽI A-tým I.třída JmKFS skupina A
kolo den datum hodina kdo s kým
2 Sobota 13.8. 17:00 Slovan Brno - Soběšice A                     2 : 1
3 Sobota 20.8. 16:30 Soběšice A - FK Černá Hora                4 : 2
4 Sobota 27.8. 16:30 Soběšice A - SK Sokol Lipovec            3 : 3
5 Sobota 3.9. 16:00 Jedovnice - Soběšice A                        5 : 3
6 Sobota 10.9. 16:00 Soběšice A - Rudice                             1 : 1
7 Neděle 18.9. 15:30 Čebín - Soběšice A                               0 : 0
8 Sobota 24.9. 15:30 Soběšice A - FK Pačlavice/Dědkovice
9 Sobota 1.10. 15:00 Slavkov u Brna - Soběšice A
10 Neděle 9.10. 15:00 Soběšice A - TJ Vilémovice
11 Neděle 16.10. 15:00 Rájec-Jestřebí - Soběšice A
12 Sobota 22.10. 14:30 Soběšice A - TJ Start Brno
13 Neděle 30.10. 14:30 Babice n/Svit. - Soběšice A
1 Sobota 5.11. 14:00 Soběšice A - TJ Sokol Podolí u Brna
MUŽI B-tým III.třída měst. soutěž
kolo den datum hodina kdo s kým
3 Sobota 20.8. 10:00 ČAFC Brno - Soběšice B                       7 : 0
4 Sobota 27.8. 13:30 Kohoutovice B - Soběšice B                  5 : 1
5 Neděle 4.9. 16:00 Soběšice B - TJ MCV Brno                    1 : 0
6 Neděle 11.9. 16:00 Start Brno B - Soběšice B                      1 : 0
7 Neděle 18.9. 15:30 Soběšice B - Volný los
8 Neděle 25.9. 15:30 Lokomotiva Brno B - Soběšice B
2 Středa 28.9. 15:30 Soběšice B - FC Svratka Brno C
9 Neděle 2.10. 15:00 Soběšice B - Bílovice n/Svitavou
10 Sobota 8.10. 15:00 SK Řečkovice - Soběšice B
11 Neděle 16.10. 15:00 Soběšice B - SK Chrlice B
12 Neděle 23.10. 14:30 Obřany B - Soběšice B
13 Neděle 30.10. 14:30 Soběšice B - SK Tuřany B
1 Sobota 5.11. 11:00 Jundrov B - Soběšice B
DOROST I.Třída JmKFS skupina B
kolo den datum hodina kdo s kým
2 Sobota 13.8. 13:30 SK Újezd u Brna - Soběšice                     6 : 2
3 Sobota 20.8. 12:15 Soběšice - TJ Višňové                              1 : 2
4 Neděle 28.8. 14:15 Soběšice - TJ Čechie Zastávka                6 : 1
5 Sobota 3.9. 16:00 Moravský Krumlov - Soběšice                  1 : 0
6 Neděle 11.9. 13:45 Soběšice - FK Znojmo                              1 : 1
7 Sobota 17.9. 13:00 Tasovice - Soběšice                                  1 : 3
8 Neděle 25.9. 13:15 Soběšice - FC Svratka Brno B
9 Neděle 2.10. 12:45 Miroslav - Soběšice
10 Sobota 8.10. 12:45 Soběšice - Sokol Přímětice
11 Sobota 15.10. 12:45 Pohořelice - Soběšice
12 Neděle 23.10. 12:15 Soběšice - TJ Sokol Prosiměřice
13 Sobota 29.10. 12:00 TJ Oslavany - Soběšice
1 Neděle 6.11. 11:45 Soběšice - TJ Sokol Novosedly
Mladší žáci I.třída JmKFS skupina A
kolo den datum hodina kdo s kým
1 Sobota 20.8. 10:45 Soběšice - FC Slovan Rosice                 4 : 8
2 Neděle 28.8. 11:45 FC Medlánky - Soběšice                         7 : 0
3 Sobota 3.9. Volný los
4 Sobota 10.9. 10:45 Soběšice - AFK Tišnov                            3 : 4
5 Sobota 17.9. 10:45 Rousínov - Soběšice                               2 : 3
6 Sobota 24.9. 10:45 Soběšice - FK Drnovice
7 Sobota 1.10. 10:45 Blansko - Soběšice
8 Sobota 8.10. 10:45 Soběšice - TJ Tatran Kohoutovice
9 Neděle 16.10. 10:45 Rájec-Jestř./Č.Hora - Soběšice
10 Sobota 22.10. 10:45 Soběšice - SK Řečkovice
11 Neděle 30.10. 10:45 Žijeme Hrou - Soběšice
Starší žáci I.třída JmKFS skupina A
kolo den datum hodina kdo s kým
1 Sobota 20.8. 9:00 Soběšice - FC Slovan Rosice                 3 : 15
2 Neděle 28.8. 10:00 FC Medlánky - Soběšice                         6 : 1
3 Sobota 3.9. Volný los
4 Sobota 10.9. 9:00 Soběšice - AFK Tišnov                            2 : 1
5 Sobota 17.9. 9:00 Rousínov - Soběšice                               2 : 1
6 Sobota 24.9. 9:00 Soběšice - FK Drnovice
7 Sobota 1.10. 9:00 Blansko - Soběšice
8 Sobota 8.10. 9:00 Soběšice - TJ Tatran Kohoutovice
9 Neděle 16.10. 9:00 Rájec-Jestř./Č.Hora - Soběšice
10 Sobota 22.10. 9:00 Soběšice - SK Řečkovice
11 Neděle 30.10. 9:00 Žijeme Hrou - Soběšice
Starší přípravka Brno-město skupina B
kolo den datum hodina kdo s kým
3 Pátek 2.9. 17:30 Soběšice A - FC Zbrojovka Brno (dívky)     0 : 0
4 Pátek 9.9. 16:15 FC Medlánky B - Soběšice A                      1 : 14
1 Úterý 13.9. 16:30 Kohoutovice B - Soběšice A                        6 : 6
5 Pátek 16.9. 17:15 Soběšice A - SK Žebětín A                          6 : 6
6 Sobota 24.9. 10:30 FC Svratka Brno B - Soběšice A
7 Pátek 30.9. 17:15 Soběšice A - FC Sparta Brno B
8 Pátek 7.10. 15:30 FC Dosta Bystrc A - Soběšice A
9 Pátek 14.10. 16:00 Soběšice A - SK Líšeň U9 B
2 Neděle 23.10. 10:00 Starý Lískovec A - Soběšice A
Starší přípravka Brno-město skupina D
kolo den datum hodina kdo s kým
3 Neděle 4.9. 11:00 Lokomotiva Brno B - Soběšice B                20 : 6
4 Pátek 9.9. 17:00 Soběšice B - Lokomotiva Brno C               2 : 8
1 Úterý 13.9. 17:30 Chrlice - Soběšice B                                   16 : 1
5 Pátek 16.9. 17:30 SK Tuřany - Soběšice B                             22 : 0
2 Středa 21.9. 17:00 Soběšice B - SK Moravská Slavia Brno
6 Pátek 23.9. 17:00 Soběšice B - Lelekovice
7 Sobota 1.10. 9:00 SK Obřany - Soběšice B
8 Pátek 7.10. 16:30 Soběšice B - SK Žebětín B
9 Pátek 14.10. 16:30 SK Bosonohy - Soběšice B
10 Pátek 21.10. 16:00 SK Líšeň U10 B - Soběšice B
11 Pátek 28.10. 11:00 Soběšice B -TJ MCV Brno
Mladší přípravka Brno-město skupina C
kolo den datum hodina kdo s kým
3 Pátek 2.9. 17:00 Soběšice - Bílovice n/Svitavou                14 : 2
12 Středa 7.9. 17:00 Soběšice - FC Svratka Brno C               13 : 0
4 Neděle 11.9. 11:30 TJ Tatran ST.Lískovec - Soběšice          15 : 1
5 Pátek 16.9. 17:00 Soběšice - SK Líšeň U8 A 2 : 13
1 Středa 21.9. 17:00 Soběšice - FC Medlánky C
6 Pátek 23.9. 16:00 Slovan Brno - Soběšice
7 Pátek 30.9. 16:30 Soběšice - SK Chrlice B
2 Středa 5.10. 16:30 SK Slatina - Soběšice
8 Sobota 8.10. 10:30 SK Mor.Slávia Brno - Soběšice
13 Čtvrtek 13.10. 17:00 FC Sparta Brno C - Soběšice
9 Pátek 14.10. 16:00 Soběšice - FC Dosta Bystrc B
10 Neděle 23.10. 10:00 Lokomotiva - Soběšice
11 Pátek 28.10. 10:00 Soběšice - SK Líšeň U8 B

 

 

Sponzoři

LAB-MET s.r.o.


Váš partner pro laboratoře...

Město Brno


Činnost finančně podporuje statutární město Brno