FC - Soběšice

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
FC - Soběšice

Aktuality

 

Vážení sportovní přátelé,

dovolujeme si Vás informovat, že se v termínu 24. – 29. 6. 2017 bude ve městě Brně konat
Olympiáda dětí a mládeže České republiky (ODM). Jedná se o republikovou soutěž krajských
reprezentací v kategoriích mladších a starších žáků a žákyň. Sportovcům navozuje atmosféru
opravdových olympijských her. Mladí účastníci nejsou ochuzeni o zapálení olympijského ohně,
slavnostní ceremoniály, soužití v olympijské vesnici nebo složení olympijské přísahy. ODM je
projektem Českého olympijského výboru, který si ke spolupráci vybírá jako pořadatele jednotlivé
kraje.

Veškeré informace týkající se této akce, které jsou průběžně aktualizovány, naleznete na
webových stránkách
http://odm.olympic.cz/2017

 

 

 

 

 

 

 

 

MUŽI B-tým III.třída městská soutěž
kolo den datum hodina kdo s kým výsledek
14 neděle 26.3. 15:00 FC Soběšice B - SK Jundrov B 0 : 0
15 neděle 2.4. 15:30 FC Svratka B - FC Soběšice B
16 neděle 9.4. 15:30 FC Soběšice B - ČAFC Židenice
17 sobota 15.4. 16:00 FC Soběšice B - Kohoutovice B
18 neděle 23.4. 16:00 MCV Brno - FC Soběšice B
19 neděle 30.4. 16:30 FC Soběšice B - Start Brno B
20 neděle 7.5. Volný los
21 neděle 14.5. 16:30 FC Soběšice B - Lokomotiva Brno H.H. B
22 sobota 20.5. 16:30 Bílovice n/S. - FC Soběšice B
23 sobota 27.5. 16:30 FC Soběšice B - SK Řečkovice B
26 čtvrtek 1.6. 16:30 SK Tuřany B - FC Soběšice B
24 neděle 4.6. 16:30 SK Chrlice B - FC Soběšice B
25 sobota 10.6. 16:30 FC Soběšice B - SK Obřany B
MUŽI A-tým I.B.třída JmKFS skupina A
kolo den datum hodina kdo s kým výsledek
14 sobota 25.3. 15:00 Podolí u Brna - FC Soběšice A 0 : 0
15 sobota 1.4. 15:30 FC Soběšice A - FC Slovan Brno
16 sobota 8.4. 15:30 Černá Hora - FC Soběšice A
17 neděle 16.4. 16:00 SK Sokol Lipovec - FC Soběšice A
18 sobota 22.4. 16:00 FC Soběšice A - SK Jedovnice
19 sobota 29.4. 16:30 Rudice - FC Soběšice A
20 sobota 6.5. 16:30 FC Soběšice A - FC Čebín
21 sobota 13.5. 16:00 Pačlavice/Dětkovice - FC Soběšice A
22 sobota 20.5. 16:30 FC Soběšice A - Slavkov u Brna
23 neděle 28.5. 16:30 Vilémovice - FC Soběšice A
24 sobota 3.6. 16:30 FC Soběšice A - MKZ Rájec-Jestřebí
25 neděle 11.6. 16:30 TJ Start Brno A - FC Soběšice A
26 sobota 17.6. 10:15 FC Soběšice A - SK Babice n/Svitavou
Dorost I.Třída JmKFS skupina B
kolo den datum hodina kdo s kým výsledek
14 neděle 26.3. 13:00 Novosedly - FC Soběšice 2 : 3
15 neděle 2.4. 15:30 FC Soběšice - Újezd u Brna
16 sobota 8.4. 15:30 Višnové - FC Soběšice
17 neděle 16.4. 11:00 Zastávka/Zbýšov - FC Soběšice
18 neděle 23.4. 16:00 FC Soběšice - Moravský Krumlov
19 sobota 29.4. 14:15 FK Znojmo - FC Soběšice
20 sobota 6.5. 13:45 FC Soběšice - Tasovice
21 neděle 14.5. 10:00 FC Svratka Brno B - FC Soběšice
22 neděle 21.5. 16:30 FC Soběšice - Miroslav
23 sobota 27.5. 14:15 TJ Přímětice - FC Soběšice
24 neděle 4.6. 16:30 FC Soběšice - Pohořelice
25 sobota 10.6. 14:15 Prosiměřice - FC Soběšice
26 neděle 18.6. 16:30 FC Soběšice - Oslavany
Starší žáci I.třída JmKFS skupina A
kolo den datum hodina kdo s kým výsledek
13 sobota 1.4. 9:00 FC Soběšice - Medlánky
14 sobota 8.4. Volný los
15 sobota 15.4. 9:00 AFK Tišnov - FC Soběšice
16 sobota 22.4. 9:00 FC Soběšice - Rousínov/Slavkov
17 sobota 29.4. 9:00 FK Drnovice - FC Soběšice
18 sobota 6.5. 9:00 FC Soběšice - FK Blansko
19 neděle 14.5. 9:00 Kohoutovice A - FC Soběšice
20 sobota 20.5. 9:00 FC Soběšice - Rájec-Jestřebí/Č.H.
21 neděle 28.5. 9:30 SK Řečkovice - FC Soběšice
22 sobota 3.6. 9:00 FC Soběšice - Žijeme Hrou
12 neděle 11.6. 9:00 FC Slovan Rosice - FC Soběšice
Mladší žáci I.třída JmKFS skupina A
kolo den datum hodina kdo s kým výsledek
13 sobota 1.4. 10:45 FC Soběšice - Medlánky
14 sobota 8.4. Volný los
15 sobota 15.4. 10:45 AFK Tišnov - FC Soběšice
16 sobota 22.4. 10:45 FC Soběšice - Rousínov/Slavkov
17 sobota 29.4. 10:45 FK Drnovice - FC Soběšice
18 sobota 6.5. 10:45 FC Soběšice - FK Blansko
19 neděle 14.5. 10:45 Kohoutovice A - FC Soběšice
20 sobota 20.5. 10:45 FC Soběšice - Rájec-Jestřebí/Č.H.
21 neděle 28.5. 11:15 SK Řečkovice - FC Soběšice
22 sobota 3.6. 10:45 FC Soběšice - Žijeme Hrou
12 neděle 11.6. 10:45 FC Slovan Rosice - FC Soběšice
Starší přípravka Brno-město skupina B
kolo den datum hodina kdo s kým výsledek
10 pátek 7.4. 16:00 FC Soběšice A - Kohoutovice B
11 pátek 14.4. 11:30 FC Soběšice A - St.Lískovec
12 čtvrtek 20.4. 17:00 FC Zbrojovka Brno dívky - FC Soběšice A
13 pátek 28.4. 17:00 FC Soběšice A - FC Medlánky B
14 sobota 6.5. 11:00 SK Žebětín A - FC Soběšice A
15 pátek 12.5. 17:00 FC Soběšice A - FC Svratka Brno B
16 pátek 19.5. 17:15 FC Sparta Brno B - FC Soběšice A
17 pátek 26.5. 17:30 FC Soběšice A - FC Dosta Bystrc A
18 neděle 4.6. 10:15 SK Líšeň U11 B - FC Soběšice A
Starší přípravka Brno-město skupina D
kolo den datum hodina kdo s kým výsledek
14 pátek 7.4. 16:00 FC Soběšice B - Lokomotiva Brno H.H. B
15 neděle 16.4. 12:00 Lokomotiva Brno H.H. C - FC Soběšice B
16 pátek 21.4. 16:30 FC Soběšice B - SK Tuřany
17 neděle 30.4. 12:15 AC Lelekovice - FC Soběšice B
26 čtvrtek 4.5. 16:00 SK Moravská Slavia - FC Soběšice B
18 pátek 5.5. 16:45 FC Soběšice B - SK Obřany
19 sobota 13.5. 10:00 SK Žebětín B - FC Soběšice B
20 pátek 19.5. 16:00 FC Soběšice B - SK Bosonohy B
21 pátek 26.5. 16:30 FC Soběšice B - TJ Start Brno B
25 středa 31.5. 16:45 FC Soběšice B - SK Chrlice
22 sobota 3.6. 9:00 SK Líšeň U10 B - FC Soběšice B
24 neděle 4.6. 11:30 TJ MCV Brno - FC Soběšice B
23 pátek 9.6. 16:30 FC Soběšice B - Bohunice B
Mladší přípravka Brno-město skupina C
kolo den datum hodina kdo s kým výsledek
14 sobota 8.4. 9:00 FC Medlánky C - FC Soběšice B
15 pátek 14.4. 9:30 FC Soběšice B - SK Slatina
16 sobota 22.4. 14:30 Bílovice n/Svitavou - FC Soběšice B
17 pátek 28.4. 16:15 FC Soběšice B - St.Lískovec B
26 středa 3.5. 17:15 FC Soběšice B - FC Sparta Brno C
18 sobota 6.5. 9:00 Líšeň U8 A - FC Soběšice B
19 pátek 12.5. 16:15 FC Soběšice B - FC Slovan Brno
20 pátek 19.5. 16:30 SK Chrlice B - FC Soběšice B
25 úterý 23.5. 17:30 FC Svratka Brno C - FC Soběšice B
21 pátek 26.5. 16:30 FC Soběšice B - SK Moravská Slavia
22 pátek 2.6. 17:00 FC Bystrc B - FC Soběšice B
24 čtvrtek 8.6. 17:30 Volný los
23 pátek 9.6. 17:30 FC Soběšice B - Lokomotiva Brno H.H.
Mladší přípravka Brno-město skupina B
kolo den datum hodina kdo s kým výsledek
14 pátek 7.4. 16:30 St. Lískovec A - FC Soběšice A
15 pátek 14.4. 10:30 FC Soběšice A - SK Bosonohy
16 pátek 21.4. 16:45 TJ Start Brno - FC Soběšice A
17 pátek 28.4. 17:15 FC Soběšice A - SK Chrlice A
26 středa 3.5. 16:15 FC Soběšice A - SK Obřany
18 neděle 7.5. 10:00 Kohoutovice B - FC Soběšice A
19 neděle 14.5. 10:30 SK Jundrov - FC Soběšice A
20 pátek 19.5. 17:00 FC Soběšice A - Bohunice B
25 středa 24.5. 17:00 FC Medlánky B - FC Soběšice A
21 neděle 28.5. 10:45 SK Líšeň U9 B - FC Soběšice A
22 pátek 2.6. 17:00 FC Soběšice A - SK Tuřany
24 středa 7.6. 17:00 FC Soběšice A - FC Sparta Brno B
23 sobota 10.6. 10:30 FC Svratka Brno B - FC Soběšice A

 

 

 

Sponzoři

LAB-MET s.r.o.


Váš partner pro laboratoře...

Město Brno


Činnost finančně podporuje statutární město Brno